جدیدترین تجهیزات استخر

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری TMG 500

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری TMG 650

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری TMG 750

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری TMG 900

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری P650

6%-

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

سیلیس کریستالی فیلتر شنی

300,000 تومان

پرفروش ترین محصولات

19%-

جاروی استخر

سرجارو هشت چرخ

524,000 تومان

کفشور و نازل استخر و جکوزی

سرجت جکوزی۱/۴ ۱ پلاستیکی ایرانی

45,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

فیلتر شنی ایمکس سری P450

6,450,000 تومان
15%-

تجهیزات ضدعفونی آب استخر

کیت آنالیز سختی کل آب

145,000 تومان

کفشور و نازل استخر و جکوزی

پایه جت برنجی جکوزی

250,000 تومان
11%-
19,500,000 تومان

استخر چیست؟

تجهیزات استخر برای داشتن یک استخر با کیفیت و استاندارد بسیار اهمیت دارد. استخرها یکی از مکان‌های پرطرفدار برای تفریح، ورزش و درمان هستند که افراد در همه سنین می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این مکان‌ها مدل‌های مختلف با کاربردهای متنوعی دارند. استخرهای شخصی که معمولا در ویلا یا باغ شخصی احداث می‌شود یکی از مدل‌های پرکاربرد و محبوب استخر است. همچنین استخرهای عمومی و استخرهای هتل‌ها نیز از مدل‌های دیگر این مکان پرطرفدار هستند. باید بدانید که برای راه‌اندازی آن به تجهیزات استخر نیاز دارید. انتخاب تجهیزات استخر کاری حساس و مهم است، زیرا شما بعد از شروع به کار استخر باید برای صرف تعمیر و تغییر تجهیزات، هزینه زیادی صرف کنید. بنابراین مهم‌ترین قدم این است که تجهیزات استخر را به‌خوبی بشناسید و سپس برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

آشنایی با تجهیزات استخر
آشنایی با تجهیزات استخر

انواع تجهیزات استخر

آشنایی با تجهیزات استخر باعث می‌شود که شما بتوانید با توجه به ابعاد استخر، نوع استخر و آب‌وهوای منطقه خود، بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات را خریداری کنید. تجهیزات استخر بسیار متنوع هستند و برندهای مختلفی، مدل‌های متفاوت را به بازار عرضه می‌کنند تا دست شما برای انتخاب تجهیزات مورد نیاز باز باشد. در ادامه انواع تجهیزات استخر را معرفی خواهیم کرد.

تجهیزات ایمنی استخر

استخرها مکانی هستند که افراد زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند. بنابراین مهم‌ترین قدم این است که برای خرید تجهیزات استخر، به تجهیزات ایمنی آن فکر کنید. وسایل و دستگاه‌های مختلفی وجود دارند که ایمنی استخر را تامین می‌کنند. مهم‌ترین تجهیزات ایمنی استخر عبارت‌اند از:

حصار استخر

یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای تامین ایمنی استخر، استفاده از حصار است. حصارها یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر هستند که از افتادن افرادی مثل کودکان و سالمندان و نیز حیوانات خانگی در استخر جلوگیری می‌کند. حصارها به دو نوع حصارهای موقت و دائمی تقسیم می‌شوند. برای اینکه خیالتان از ایمنی استخر راحت باشد، نصب حصار اولین قدم است. حصارها مدل‌های مختلفی دارند.

 • حصار آلومینیومی
 • حصار وینیل
 • حصار فولادی
 • حصار چوبی
 • حصار کامپوزیت
 • حصار زنجیره‌ای

وسایل نظافتی استخر

توری ایمنی استخر

از دیگر تجهیزات استخر برای تامین ایمنی، توری‌ها هستند که یک مانع امن به شمار می‌روند و جایی را اشغال نمی‌کنند. هرچه توری‌ها ریزتر باشند، برای امنیت کودکان مناسب‌تر هستند. شما می‌توانید زمانی که از استخر استفاده نمی‌کنید، آن را با توری بپوشانید.

روکش یا کاور استخر

برای اینکه هم از کیفیت آب استخر محافظت کنید هم از افتادن افراد در استخر جلوگیری کرده باشید، می‌توانید در فصل‌های سرد یا روزهایی که استخر کار نمی‌کند، از روکش استخر بهره ببرید. در بین تجهیزات استخر، روکش‌‌های استخر مدل‌های مختلفی دارند که شامل روکش مشبک، روکش برزنتی، روکش اتوماتیک، روکش‌های زمستانی و روکش وینیل هستند.

تجهیزات استخر چیست؟
تجهیزات استخر چیست؟

آلارم یا هشدار دهنده استخر

یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر برای تامین امنیت شناگران، هشداردهنده‌های استخر هستند. این وسیله‌ها با توجه به نوع استخر و هدف شما انتخاب می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا استخر امن و راحتی برای شنا کردن داشته باشید. آلارم‌ها هم مدل‌های مختلفی دارند که عبارت‌اند از:

 • آلارم درها
 • آلارم دروازه
 • آلارم پنجره
 • آلارم محیطی
 • حسگرهای شناور
 • حسگرهای حرکتی مادون قرمز

تجهیزات ضد حبس

این مدل از تجهیزات استخر برای ایمنی، تجهیزاتی هستند که اگر شناگری در سیستم مکش استخر گیر بیفتد، یک نیروی خودکار برای آزادسازی مکش استخر فعالیت می‌کند.

تجهیزات عمومی ایمنی استخر

با کمک تجهیزات ایمنی عمومی استخر می‌توانید محیط استخر را به‌خوبی امن و لذت‌بخش کنید. این تجهیزات استخر می‌تواند برای شناگران امنیت را به ارمغان آورد.

 • نرده‌های استخر
 • راه‌پله‌های استاندارد
 • علائم و تابلوهای ایمنی
 • نشانگرهای عمق استخر
 • حلقه‌ها و میله‌های نجات

وسایل نظافتی استخر

وقتی که استخر را راه‌اندازی می‌کنید، بعد از مدتی خواهید دید که استخر به نظافت نیاز دارد. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب و خرید تجهیزات استخر، به تجهیزات نظافتی استخر هم توجه داشته باشید. این تجهیزات استخر هرکدام وظایف مختلفی دارند و در تمیزی، بهداشت و سلامت آب و محیط استخر به شما کمک می‌کنند.

جاروی استخر

اولین قدم برای نظافت استخر، جارو کردن آن است. شما چه استخر عمومی داشته باشید، چه برای ویلای خود استخر را راه‌اندازی کرده‌اید، جارو یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر خواهد بود که باید به خرید آن فکر کنید. جاروی استخر مدل‌های مختلفی دارد که بر حسب نوع کاربری استخر، میزان استفاده، استخر روباز یا سرپوشیده و حجم استخر انتخاب می‌شوند. این جاروها شامل موارد زیر هستند:

 • جاروی استخر دستی
 • جاروی استخر نیمه اتوماتیک
 • جارو استخر اتوماتیک
استخری مجهز و لوکس

لوله تلسکوپی

وقتی می‌خواهید استخر را تمیز کنید، لوله تلسکوپی یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر خواهد بود. شما باید لوله را به سر جارو وصل کنید تا بتوانید به‌راحتی کف و دیواره‌های استخر را تمیز کنید. این دسته‌ها معمولا بسیار مقاوم هستند تا بتوانید نیروی لازم برای نظافت استخر را به آن‌ها وارد کنید.

توری اسکیمر

یکی از تجهیزات استخر کاربردی برای تمیز کردن آن، توری اسکیمر است. این وسیله به سر لوله تلسکوپی متصل می‌شود ومی‌تواند ذرات و زباله‌های درشت را از داخل استخر جمع‌آوری کند. بهتر است برای جارو کردن استخر، ابتدا از توری برای برداشتن قطعات درشت و معلق در آب استفاده کنید و بعد به سراغ جارو کردن بروید.

برس استخر

حتی اگر شما از جاروی اتوماتیک استفاده می‌کنید و عملیات نظافت استخرتان به‌طور خودکار انجام می‌شود، باز هم در بین تجهیزات استخر به برس استخر نیاز خواهید داشت. این برس‌ها به‌خوبی می‌توانند رسوبات و جلبک‌های کف و دیواره‌های استخر را بسابند. برس‌های استخر در دو مدل استیل و پلاستیک در بازار وجود دارد که با توجه به نوع استخر شما انتخاب می‌شود.

مواد شیمیایی استخر

استخرها محیط مرطوبی دارند، بنابراین به‌شدت مستعد آلودگی، رشد باکتری و جلبک‌ها هستند. همچنین ممکن است باکتری‌هایی از بدن شناگران مختلف وارد آب استخر شود. از طرفی PH استخر باید در بازه معینی باشد. بنابراین حتما باید از تجهیزات شیمیایی بهره ببرید. این مواد در بین تجهیزات استخر بسیار اهمیت دارند و به شما کمک می‌کنند تا همیشه استخر سالم و تمیزی داشته باشید.با کمک کیت تشخیص PH استخر می‌توانید میزان نیاز به مواد شیمیایی استخر را اندازه‌گیری کنید.

تجهیزات تصفیه آب استخر

اگر می‌خواهید یک استخر استاندارد و حرفه‌ای راه‌اندازی کنید، یادتان باشد که تجهیزات استخر برای تصفیه آب آن بسیار ضروری هستند. شما بدون تجهیزات تصفیه، به‌سرعت مجبور خواهید بود تا آب استخر را تخلیه کنید و این کار باعث اتلاف آب و هزینه‌های انرژی شما خواهد شد. بنابراین بهتر است با کمک تجهیزات تصفیه آب استخر، آن را تا مدت طولانی کارا و تمیز نگه دارید. فراموش نکنید که تجهیزات استخر برای تصفیه مکمل تجهیزات نظافتی آن هستند.

اسکیمر استخر

از بین تجهیزات استخر اسکیمرها نقش بسیار مهمی در کارایی استخر دارند. اسکیمر در واقع قدم اول را برای تصفیه آب استخر برمی‌دارد. این قطعه در بدنه استخر نصب می‌شود و آب را از خود عبور می‌دهد. آب از طریق اسکیمر به پمپ تصفیه می‌رسد تا فرایند تمیز کردن آب استخر شروع شود.

پمپ تصفیه استخر

یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر برای شما پمپ تصفیه استخر است. این پمپ آب را از طریق اسکیمر استخر مکش می‌کند، ذرات و زباله‌های درشت را از آن جدا می‌کند و سپس آب را از خود خارج می‌کند. این پمپ به گردش آب استخر و جلوگیری از رشد جلبک و باکتری هم کمک می‌کند. پمپ استخر برای جدا کردن ذراتی مانند برگ‌ها، شاخه‌ها یا موارد دیگر از صافی بهره می‌برد.

فیلتر تصفیه استخر

نقش فیلتر در تجهیزات استخر را نمی‌توان نادیده گرفت. این دستگاه برای کارایی و بهداشت استخر بسیار اهمیت دارد. بعد از اینکه آب از پمپ استخر خارج شد، به سمت فیلتر استخر هدایت می‌شود. فیلترها با دقت و حساسیت بالاتری آب را تصفیه می‌کنند و آلودگی‌ها و ذرات آب را از آن جدا می‌کنند. فیلترهای استخر مدل‌های مختلفی دارند.

 • فیلتر شنی
 • فیلتر دیاتومه
 • فیلتر کارتریجی

سختی گیر آب

حتما می‌دانید که آب املاح زیادی دارد و این املاح به‌مرور زمان در لوله‌ها، پمپ‌ها و سایر تجهیزات استخر رسوب می‌کنند و کارایی آن را کاهش می‌دهند. بنابراین با کمک سختی گیر آب می‌توانید دستگاه‌های خود را از خطر حفظ کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از اینکه آب وارد استخر شود، با کمک سختی‌گیر، املاح موجود در آب را کاهش دهید تا رسوب‌ گرفتن استخر شما را تهدید نکند.

پمپ تزریق کلر

این پمپ که به آن دستگاه کلرزن هم می‌گویند یکی از تجهیزات استخر مهم برای تمیزی و ضدعفونی‌کردن استخر است. کلرزن دز مشخصی از کلر را وارد گردش آب استخر می‌کند و باکتری‌ها و میکروب‌ها را از بین می‌برد. اپراتور استخر باید به‌طور منظم غلظت مواد شیمیایی مانند کلر را اندازه‌گیری کند.

دستگاه ازن زن

یکی از راه‌ها برای ضدعفونی کردن آب استخر و تصفیه آن، استفاده از ازن است. این ماده عوارض کمتری نسبت به کلر دارد و می‌تواند در کنار آن استخر سالم و بدون باکتری و آلودگی را برای شما به ارمغان آورد. در کنار تجهیزات استخر تصفیه آب می‌توانید از این دستگاه هم کمک بگیرید.

تجهیزات دکوراسیون و زیبایی استخر
تجهیزات دکوراسیون و زیبایی استخر

تجهیزات دکوراسیون و زیبایی استخر

یکی از مواردی که باید در استخر حتما رعایت شود، زیبایی و تزیینات مناسب استخر است. استفاده از تجهیزات استخر تزئینی و دکوراسیون مناسب استخر، باعث می‌شود که شناگران هنگام شنا حس خوبی داشته باشند و استخر زیبا و شیک به نظر برسد. بهتر است برای خرید تجهیزات دکوری و تزئینی استخر به اندازه کافی وقت بگذارید. این تجهیزات عبارت‌اند از:

 • پله و نردبان: این تجهیزات استخر علاوه بر اینکه ایمنی افراد را تامین می‌کنند می‌توانند فضای استخر را زیباتر کنند.
 • سرسره آبی و تخته غواصی: این تجهیزات می‌توانند استخر شیک‌تری برای شما به ارمغان آورند. همچنین شناگران می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را تجربه کنند.
 • آبنما، فواره و کرتین: یکی از زیباترین اکسسوری‌ها و تجهیزات استخر برای زیبایی آن، آبنما و کرتین است که جذابیت استخر را دوچندان می‌کند. این وسیله‌ها در گردش آب استخر هم نقش مهمی دارند.
 • نورپردازی محیط استخر: یکی از مهم‌ترین تجهیزات استخر که باید برای راه‌اندازی استخر خود در نظر بگیرید، تامین نور و روشنایی است. استفاده از انواع چراغ‌ها در حاشیه و لبه‌های استخر، نورپردازی آبنما و فواره، چراغ‌های محیطی متنوع همگی یک استخر زیبا و خیره‌کننده را برای شما می‌سازند.
 • کفپوش استخر: شاید به این مورد کمتر توجه شود، اما انتخاب طرح و متریال کف‌پوش استخر می‌تواند زیبایی چشمگیری را به استخر شما ببخشد.
 • سایر تجهیزات استخر تزئینی: شما می‌توانید از انواع شومینه‌ها، آلاچیق، مجسمه‌ها، غارهای مصنوعی، کف‌پوش عرشه استخر، اسپا و جکوزی، تخت‌ها و مکان‌های آفتاب‌گیری برای زیباتر کردن استخر خود بهره ببرید. انتخاب همه این تجهیزات استخر به فضا و بودجه شما بستگی دارد.

تجهیزات گرمایش و تنظیم دما در استخر

یکی از حیاتی‌ترین تجهیزات استخر را می‌توان وسایل گرمایشی و تنظیم دمای استخر دانست. این تجهیزات به شما کمک می‌کنند تا بتوانید آب استخر را در دمای مشخصی نگه دارید. همچنین در صورت نیاز آب گرم برای مصارف مختلف مانند جکوزی، سونا و دوش‌گرفتن را در اختیار شناگران قرار دهید. بنابراین بدون شک باید هنگام خرید تجهیزات استخر، به این وسایل هم توجه داشته باشید.

دیگ آب گرم یا بویلر

با کمک دیگ آب گرم می‌توانید دمای آب استخر را به میزان مشخصی افزایش دهید. دیگ آبگرم در دو نوع فولادی و چدنی در بازار وجود دارد که انتخاب آن‌ها به نوع و حجم استخر، میزان استفاده و فضای موجود در موتورخانه تجهیزات استخر بستگی دارد. آب از طریق پمپ از استخر مکش می‌شود، پس از تصفیه‌شدن، با کمک بویلر به دمای مورد نظر می‌رسد و سپس به استخر برمی‌گردد.

مشعل

برای اینکه بتوانید حرارت مورد نیاز برای گرم‌کردن آب را برای دیگ فراهم کنید، بدون شک به مشعل نیاز دارید. مشعل‌ها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و شما باید با توجه به ظرفیت حرارتی مورد نیاز و نوع استخر خود مشعل مناسب برای دیگ آبگرم را انتخاب کنید.

پکیج گرمایشی

اگر فضای محدودی برای موتورخانه استخر دارید، یکی از بهترین تجهیزات استخر برای تامین گرمایش، پکیج حرارتی است. این پکیج‌ها قدرت بالایی دارند و در مقایسه با دیگ آبگرم فضای کمتری را اشغال می‌کنند. پکیج گرمایشی در دو نوع مخزن‌دار و بدون مخزن در بازار وجود دارد. مدل‌های بدون مخزن باید برای گرم‌کردن آب از مبدل حرارتی استفاده کنند و مدل‌های مخزن‌دار با کمک کویل‌ها آب را گرم می‌کنند.

خریداری بهترین تجهیزات استخری
خریداری بهترین تجهیزات استخری

مبدل حرارتی

اگر قرار است از پکیج گرمایشی بدون مخزن استفاده کنید، باید در بین تجهیزات استخر از مبدل حرارتی تهیه کنید. مبدل‌های حرارتی در مدل‌های مختلفی وجود دارند و کار آن‌ها گرم‌کردن آب بدون نیاز به مخزن ذخیره‌سازی است. این مدل‌ها عبارت‌اند از:

 • مبدل‌های هوا خنک
 • مبدل‌های صفحه‌ای
 • مبدل‌های پره‌دار
 • مبدل‌های پوسته و لوله

برای گرم کردن آب استخر معمولا از مبدل‌های پوسته و لوله استفاده می‌شود.

پمپ حرارتی استخر

یکی از تجهیزات استخر برای گرم‌کردن آب، پمپ حرارتی است. این پمپ را می‌توان یکی از تجهیزات جدید دانست که کارایی بالا و فرایند بهینه‌ای دارد. پمپ‌های حرارتی از کمپرسور، کویل، کندانسور و فن بهره می‌برند. آب سرد از استخر به پمپ حرارتی وارد می‌شود و پس از طی‌کردن فرایند خاصی با کمک کویل‌ها و گاز مبرد از لوله‌های خروجی به سمت استخر می‌رود.

هیتر سونا

اتاق سونا مکانی با دیواره‌های ایزوله است که در مدل‌های سونای خشک از هیتر استفاده می‌شود. در این هیترها گرما به سنگ‌های هیتر منتفل می‌شود و محیط را گرم می‌کند. این هیترها با سوخت‌های مختلفی کار می‌کنند و با توجه به متراژ و نوع سونا باید هیتر مناسب را انتخاب کنید.

تجهیزات تهویه مطبوع استخر

فراموش نکنید که تجهیزات گرمایشی استخر برای تنظیم دمای آب استخر هستند. یکی از مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید تجهیزات استخر باید رعایت کنید، انتخاب تجهیزات تهویه استخر است. باید بدانید که تعادل و تنظیم دمای استخر، میزان رطوبت و گردش مناسب آن نیز بسیار اهمیت دارد و به اندازه توجه به آب استخر مهم است. شما باید با کمک تجهیزات استخر تهویه مطبوع، هوای استخر را هم به تعادل برسانید. این تجهیزات عبارت‌‌اند از:

 • یونیت هیتر استخر: این یونیت‌ها در قیمت‌های مختلف استخر نصب می‌شوند و با کمک کویل‌های حرارتی، هوا را گرم کرده و آن را به سمت محیط پرتاب می‌کنند.
 • چیلر
 • هواساز
 • فن کویل
 • اگزاست فن
 • تنظیم‌کننده رطوبت استخر
لوازم جانبی استخرها
لوازم جانبی استخرها

لوازم جانبی استخرها

علاوه بر تجهیزاتی که تا به اینجا معرفی کردیم، تجهیزات استخر مواردی دارد که می‌توانیم آن‌ها را تجهیزات جانبی استخر بنامیم. استخرها با کمک این تجهیزات عملکرد بهتری دارند و شناگران در آن‌ها بیشتر احساس راحتی می‌کنند. در ادامه بعضی از این موارد را معرفی می‌کنیم.

 • گریل استخر: استخرها دورتادور خود کانال‌هایی دارند تا آب اضافی در آن‌ها جمع شود و به سیستم استخر برگردد. روی این کانال‌ها از گریل استخر استفاده می‌شود. این گریل‌ها حفره‌ها و شیارهایی برای عبور آب دارند.
 • سیستم لوله کشی: یادتان باشد که کیفیت سیستم لوله‌کشی استخر اهمیت زیادی دارد. جنس و کیفیت ساخت لوله‌ها، شیرآلات و اتصالات آن می‌تواند از تعمیرات پی‌در‌پی جلوگیری کند.
 • موگیر: یکی از تجهیزات استخر است که می‌تواند در کارایی استخر تاثیر زیادی داشته باشد موگیر است. این قطعه در مسیر اسکیمر به پمپ نصب می‌شود تا بتواند موها را جمع کند تا آب راحت‌تر به سمت پمپ و فیلتر تصفیه برود.
 • لوله خرطومی: یکی از تجهیزات استخر برای نظافت آن، لوله خرطومی است. برای جارو کردن استخر باید یک سر این لوله را به سر جارو و سر دیگر را به اسکیمر استخر وصل کنید و جارو کردن استخر را انجام دهید.
 • کفشور استخر: این قطعه از تجهیزات استخر که در کف آن نصب می‌شود، برای تخلیه‌کردن، تمیز کردن یا تصفیه آب استخر کاربرد دارد که با کمک آن می‌توانید آب استخر را خالی کنید یا آن را به سیستم تصفیه بفرستید.
 • نازل استخر: وقتی که آب استخر از طریق اسکیمر به سمت پمپ و فیلتر می‌رود، برای برگشت آن به استخر از نازل استفاده می‌شود.

ضروری ترین تجهیزات برای استخر

استخرها برای راه‌اندازی به تجهیزات مختلفی نیاز دارند. دیدیم که تجهیزات استخر شامل تجهیزات ساخت‌وساز، تجهیزات تصفیه، تجهیزات نظافتی، تجهیزات تزئینی و تجهیزات گرمایشی استخر است. در این بین بعضی از تجهیزات و دستگاه‌ها، تاثیر بسیاری روی کارایی استخر دارند و بدون آن‌ها استخر نمی‌تواند به‌خوبی کار کند. بنابراین بهتر است آن‌ها را بشناسید. مهم‌ترین و ضروری ترین تجهیزات استخر عبارت‌اند از:

 • پمپ استخر
 • فیلتر تصفیه
 • اسکیمر استخر
 • جاروی استخر
 • مواد شیمیایی
 • بویلر یا پکیج گرمایشی
بهترین تجهیزاتی استخر با فیدار
بهترین تجهیزاتی استخر با فیدار

بهترین تجهیزاتی استخر با فیدار

یکی از چالش‌هایی که برای راه‌اندازی استخر وجود دارد، انتخاب تجهیزات استخر مناسب و باکیفیت است. استخر برای اینکه قابلیت آن را داشته باشد تا بتوانیم در آن شنا کنیم، باید مراحل پیچیده و طولانی را طی کند. از ساخت استخر و انتخاب نوع کفپوش و قالب آن، تا آب‌رسانی به استخر و گرم‌کردن آب و سپس تصفیه و نظافت استخر، همگی به تجهیزات مهمی نیاز دارند. این تجهیزات تعداد زیادی دارند و به همین دلیل ممکن است هنگام انتخاب آن مردد و سردرگم شوید.

شرکت فیدارآدور با عرضه انواع تجهیزات استخر با کیفیت بالا و از بهترین برندهای بازار به شما کمک می‌کند تا استخر خود را با بهترین تجهیزات راه‌اندازی کنید. تیم فیدارآدور با مشاوره و راهنمایی دقیق، به شما کمک می‌کند تا دقیقا طبق فضا، بودجه و نیازهای خود تجهیزات استخر مورد نظرتان را خریداری کنید. برای انتخاب و خرید تجهیزات استخر کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.